Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Запоржінні пройшла конференція з чинцями монастиря сестер Пресвятої Родини в Гошові

%d0%bc%d0%be%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%80 %d0%b2 %d0%b3%d0%be%d1%88%d0%be%d0%b2%d1%96

До Запоріжжя завітали почесні гості з Івано-Франківщини, які вже третій рік поспіль на базі монастиря сестер Пресвятої Родини в Гошові гостинно приймають сім’ї  АТО для реабілітації.

Організація «Родина козацької звитяги» за підтримки облдержадміністрації виступила ініціатором  проведення такого заходу. У форматі «круглого столу» представники Української Греко-Католицької Церкви з Івано-Франківської області поділилися досвідом соціально-психологічної реабілітації членів родин загиблих учасників антитерористичної операції з представниками обласної влади, психологами, реабілітологами, лікарями обласних та міських медичних закладів.

Привітала та нагородила гостей грамотами облдержадміністрації за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у волонтерську діяльність щодо надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. Джерело повідомлення - КІРІОС.

– Наскільки приємно, що наша область уже тертій рік поспіль товаришує з Івано-Франківською областю. Вже більше 40 людей – членів сімей загиблих воїнів АТО пройшли курс реабілітації у Гошівському монастирі. Група запорізьких родин у складі 16 осіб була першою, яку змогли прийняти у  монастирі, і відтоді це партнерство, допомога продовжується і нині, – зазначила Зінаїда Бойко.