Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Києві вперше на виставці представили особисті речі Блаженнішого Любомира

F9b068c1 596d 4c8c b0dc 5be9bb93f09e

25 травня у Києві, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні, відкрилася експозиція з особистими речами світлої пам’яті Блаженнішого Любомира (Гузара). Виставка присвячена першій річниці відходу у вічність Блаженнішого Любомира, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Широкому загалу вперше представлені особисті речі Блаженнішого Любомира Гузара, передані Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом. Експозиція стала частиною виставки «УГКЦ – час випробувань», головними експонатами якої є особисті речі митрополита Андрея Шептицького, патріарха Йосифа Сліпого, владики Володимира Стернюка та отця Климентія Шептицького.

Відкрив експозицію Предстоятель УГКЦ у супроводі владики Богдана (Дзюраха), секретаря Синоду УГКЦ. На заході були численні шанувальники Любомира Гузара. Відкриваючи експозицію, Глава УГКЦ відзначив, що ми, які у своєму серці носимо закарбований його образ, можливо, ще не вповні відчуваємо, що означає зберегти пам'ять для народу. Бо ми його пам’ятаємо особисто. Кожен має свій досвід спілкування з Блаженнішим Любомиром.

На думку Глави УГКЦ, ця експозиція приурочена до першої річниці відходу у вічність Блаженнішого Любомира, але вона є історичною подією. Бо вперше в історії відкривається виставка особистих речей Блаженнішого Любомира.