Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Польщі Патріарх Святослав зустрівся з молоддю

%d0%91%d0%b5%d0%b7 %d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f  4

У Катедральному соборі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Вроцлавсько-Ґданської єпархії Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) 2 червня зустрівся з українською молоддю.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Звертаючись до присутніх, першоєрарх закликав їх бути собою, залишитися вірними своїм духовним і національним корінням.

«З досвіду нашої діаспори можна сказати, що залишається собою тільки той, хто був у Церкві», - зазначив Блаженніший Святослав. Решта, на його думку, «загубилися внаслідок швидких асиміляційних процесів.

Глава УГКЦ наголосив на важливості навчати своїх дітей української мови і передавати святу віру, бо це допоможе залишитися їм зі своїм корінням.

Оскільки в Польщі поширене явище мішаних міжнаціональних подруж, Патріарх УГКЦ просив українців не тільки зберегти свою віру і культуру, але й ділитися своїм духовним багатством з іншими людьми.

На завершення Блаженніший Святослав закликав молодь в усіх обставинах життя шукати Бога, особливо у важких моментах самотності, духовного пригноблення і різного роду труднощів.

Серед виступаючої молоді та парафіян катедрального собору, особливо глибоке враження на присутніх справило свідоцтво п. Наталії, переселенки з Луганщини, яка розповіла свій шлях до Бога та як вона віднайшла свою національну та християнську ідентичність завдяки зустрічі з Греко-Католицькою Церквою в Україні. Перебуваючи у Вроцлаві вона продовжує свій духовний досвід вже будучи активною парафіянкою нашої місцевої громади.