Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Єврейська громада Дніпра передала сертифікати на медичне обстеження дітей загиблих воїнів АТО

1527859344 0 1

З нагоди Дня захисту дітей Єврейський медичний центр «JMC» від імені єврейської громади Дніпра передав у Дніпропетровську облдержадміністрацію сертифікати на безкоштовне комплексне медичне обстеження для дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну в ході АТО, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Дніпровської єврейської громади.

В комплексне обстеження входять лабораторні дослідження, антропометричні висновки, поглиблені консультації педіатра і вузьких фахівців: дитячого невролога, оториноларинголога, дитячого хірурга, ортопеда, офтальмолога. 15 таких сертифікатів вже передані в ДОДА начальнику відділу департаменту економічного розвитку Аллі Кефелі.

«Це рішення - надати безоплатну благодійну допомогу дітям, батьки яких загинули в АТО, захищаючи територіальну цілісність, свободу і незалежність України - ініціатива головного рабина Дніпра і регіону Шмуеля Камінецького і директора єврейської громади Зеліг Бреза, до якої з радістю приєднався наш центр, - розповів професор Олександр Родинский, голова правління Єврейського медичного центру «JMC», - для нас це фундаментальний принцип не тільки надавати якісні медичні послуги, але і надавати допомогу літнім людям, ветеранам, людям зі особливими потребами, і не тільки членам єврейської громади».

За його словами, медцентр передає спеціальні сертифікати найважливішим інституціям громадянського суспільства та державним структурам. Нещодавно центр надав сертифікати єпархіальному управлінню Української Православної Церкви Київського Патріархату та іншим організаціям.

«Для нас це частина нашої місії, і перед Днем захисту дітей ми прийняли рішення, що ця допомога буде надана не просто дітям, а саме тим дітям, чиї батьки віддали життя за наше мирне і спокійне життя, дітям полеглих героїв, які захистили Україну», - сказав професор Олександр Родинский, голова правління Єврейського медичного центру «JMC».