Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Львові проведуть “Форум молодіжних лідерів та душпастирств”

Forum

З 8 до 10 червня у Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького у Львові пройде “Форум молодіжних лідерів та душпастирств”. Мета заходу — зустріч священиків та лідерів молодіжних рухів УГКЦ та Римсько-Католицької Церкви з усієї України та формування спільної стратегії роботи в молодіжному апостоляті, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Участь у форумі візьмуть глава УГКЦ верховний архієпископ Святослав, єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ Едвард Кава та близько 100 учасників з усієї України.

Окрім цього, в рамках форуму відбудеться спільна зустріч глави УГКЦ з відповідальними за працю з молоддю в єпархіях УГКЦ і РКЦ, а також “Ярмарка організацій та рухів”, під час якої учасники знайомитимуться і матимуть нагоду презентувати свої спільноти.

Як повідомляє голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк, програма заходу передбачає панельні дискусії “Якою є молодь, її потреби та очікування” та “Як Церква на потреби і очікування молоді відповідає і може відповісти”.

“Це буде зустріч душпастирів, які працюють з молоддю по всій Україні в одній Церкві двох традицій”, — зазначає Орест Гевак, секретар Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.

Захід відбуватиметься з ініціативи Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ та Комісії душпастирства молоді РКЦ в рамках підготовки до XV Синоду єпископів під гаслом “Молодь, віра та розпізнання покликання”, який пройде в Римі в жовтні 2018 року. Святі літургії та молитва Taizé відкриті для відвідування всіма охочими.