Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


На Прикарпаття завітав д-р Ґерхард Альберт

Renovabis if

У четвер, 7 червня, в рамках дружнього візиту на Прикарпаття, до Івано-Франківського Архієпархіального управління завітав представник БФ «Реновабіс» д-р Ґерхард Альберт.

Високоповажний гість мав нагоду подивитися на життя Курії Івано-Франківської Архієпархії, оглянути Духовну семінарію, Лікувально-діагностичний центр св. Луки та Католицьку загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів-гімназію св. Василія Великого. Товариство д-ру Ґерхарду склав Економ Архієпархії прот. Михайло Клапків та інші священнослужителі.

На особливу увагу заслуговує зустріч гостя з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишином. Доктор Ґерхард із приємністю згадував свої перші відвідини України і, зокрема, нашого міста та не приховував свого приємного здивування із того, в якому напрямку йде його розвиток.

В свою чергу, за багаторічну підтримку в різних соціальних проектах, Митрополит Володимир нагородив д-ра Ґерхарда Альберта почесною ювілейною медаллю з нагоди 150-ї річниці від дня народження блаженного Владики Григорія Хомишина, єпископа Станіславівського.