Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Ватикані відбулась зустріч Блаженнішого Святослава із Святішим Отцем Франциском

36606373 2193054034043271 9040703066256441344 n

З нагоди відзначення ювілею 1030-річчя Хрещення Русі-України, сьогодні, у домі Святої Марти у Ватикані, відбулась зустріч Блаженнішого Святослава із Святішим Отцем Франциском.

Особливу увагу Блаженніший Святослав приділив стосункам УГКЦ з іншими Церквами-спадкоємницями Володимирового Хрещення. Він розповів Святішому Отцеві про болючий факт поділу між православними Церквами в Україні та непоодинокі “ганебні факти інструменталізації Святих Тайн, зокрема Святої Тайни Хрещення, для приниження або заперечення християнської ідентичності вірних певних конфесій”.

Під час розмови Блаженніший Святослав ще раз висловив Святішому Отцеві позицію УГКЦ щодо перемовин, які ведуться між Православними Церквами та Константинопольським Патріархатом у справі зцілення поділів та об’єднання українського православ’я: “Ми позитивно оцінюємо зусилля щодо подолання розколу в українському православ’ї. Одночасно вважаємо ці процеси внутрішньою справою православної сторони і в жодному випадку не втручаємося у ці процеси та не беремо участі у їх проведенні. Ми переконані, що світська влада повинна забезпечувати необхідні умови для вільного розвитку усіх Церков у нашій державі і неприпустимим з її боку є трактувати будь-яку Церкву як державну.

Святіший Отець також висловив свою близькість до українського народу, який як жертва несправедливої агресії, переживає болючий момент своєї історії. Запевнивши у своїй молитві та постійній пам’яті.

Джерело: КА УГКЦ