Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Кримський архієпископ УПЦ КП просить Путіна звільнити українців-політв'язнів

Articleimages 71727 %d0%9a%d1%83%d1%89 w

Керуючий Кримською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архиєпископ Сімферопольський і Кримський Климент (Кущ) оприлюднив 5 липня своє звернення до президента Росії щодо звільнення українців-політв'язнів, які знаходяться на території РФ, повідомляє портал "Релігія в Україні".

У зверненні, яке написано російською мовою, архиєпископ вказує на голодування Олега Сенцова і Володимира Балуха.

"Якщо Ви в своєму серці маєте страх Божий, Любов і Співчуття, навіть по відношенню до ворога, «Любіть ворогів ваших ...» (Матвія 5:44), прошу Вас виявити Акт Милосердя по відношенню до Олега Сенцова, Володимира Балуха та інших громадян України, засуджених за національною ознакою за свої переконання, звільнити їх і повернути на Батьківщину в Україну", - йдеться у листі.

При цьому архиєпископ УПЦ КП зазначає: "Я усвідомлюю все наслідки даного прохання. І готовий розділити відповідальність з тими, за кого прошу".

Це звернення стало черговим у низці подібних листів Кримського архиєпископа УПЦ КП до російських та міжнародних політичних і церковних лідерів з метою вплинути на звільнення українських політв'язнів, які знаходяться у тюрмах РФ.