Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Християнські лікарі-волонтери зі Швейцарії реалізують в Україні низку доброчинних проектів

Articleimages 71721 %d1%84%d1%83%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f w

Члени Фундації "Ведмідь і Лев", до складу якої входять лікарі-волонтери зі Швейцарії, перебували цими днями у Львові для ознайомлення з ходом реалізації ініційованих ними доброчинних проектів на Львівщині.


Фундація "Ведмідь і Лев" (назва походить від символів міст в Швейцарії і Україні) заснована після зустрічі на Міжнародному Конгресі в Німеччині лікарів  Дзвінки Хоми і доктора Гайнера Фоґта на початку 1990-х років. Відкритість цієї фундації до потреб християнських церков України упродовж цих років зробила її знаною в Україні. Очолює фундацію пастор Гайнер Брегула.

Серед визначних проектів Фундації "Ведмідь і Лев" – фінансування відновлюваних робіт  Унівського монастиря, збір сушених трав, співпраця з факультетом фармації Львівського медінституту.

На заявки Львівського Фонду святого Володимира, якому фундація довірила координувати допомогу по Україні (Рівне, Одеса,Миколаїв, Чернігів,Київ, Львів), збираються речі в м.Бельп і перевозяться в Україну.

Вагомою була допомога фундації для української армії в перші роки АТО від Армії Швейцарії (берці, військові шатра, теплі коци, білизна, одяг).

Останні транспорти були скеровані на школи і військові частини (столи, комп’ютери, парти, ліжка, постіль).

Цьогорічний приїзд членів Фундації "Ведмідь і Лев" до Львова дав можливість їм ознайомитися з результатами проведеної роботи та окреслити нові напрямки доброчинності в Україні.