Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


«Літня школа української жестової мови та культури глухих» пройде у Львівській області

Pidkamin tabir  1

У Підкамінському навчально-реабілітаційному центрі з поглибленою професійною підготовкою Бродівського району Львівської області пройде «Літня школа української жестової мови та культури глухих».

Це 28-ий щорічний літній навчально-рекреаційний табір для глухих дітей, їхніх батьків, педагогів та глухих дітей-сиріт із різних регіонів України. Проходитиме табір з восьмого до чотирнадцятого липня 2018 року. Проект літніх таборів Альянсу для глухих та слабкочуючих та Центру сприяння освіті інвалідів започаткований у 2000 році. З 2010 року втілюється у співпраці із Українським католицьким університетом.

 

Програма табору включає заняття із української жестової мови, розвиваючі ігри для дітей, квести, кулінарний конкурс, спортивні змагання, екскурсії та активний відпочинок. Аніматорами табору будуть студенти спеціальності «соціальна педагогіка/соціальна робота» Українського католицького університету

Питаннями духовного розвитку учасників табору опікуватиметься отець- диякон Олег Плішило, студент магістратури Папського інституту в Римі, випускник Львівської духовної семінарії. Щовечора духовні бесіди священик проводитиме жестовою мовою. Вчити дітей української жестової мови будуть Наталія Адамюк та Оксана Дмітрієва.