Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Блаженніший Святослав долучився до цілодобового марафону читання Біблії на Софійській площі

Chytannya biblii 0a775

5 липня, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, взяв участь у цілодобовому марафоні читання Біблії, який стартував на Софійській площі у Києві. Повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Я хочу всіх вас привітати з особливим роком в історії нашої держави — Роком Божого Слова, який не випадково збігається з ювілеєм хрещення Русі-України. Зараз ми будемо переживати особливий момент єднання — єднання священнослужителів, віруючих різних Церков, різних конфесій, всіх мешканців України довкола Божого Слова. Апостол Павло навчає: Боже Слово, Євангеліє є силою Божою на спасіння кожного, хто вірує. Нехай спільне читання, спільне слухання, а відтак спільне виконання Божого Слова у нашому житті стане моментом нашої всенародної єдності. А нам лишається сказати разом із пророком: «Говори до нас, Господи, бо слуга твій слухає», — зазначив Блаженніший Святослав перед початком марафону.

Після цього Глава УГКЦ зачитав уривок з Книги Буття.

З 5 по 8 липня Священна книга буде прочитана вголос від початку до кінця. Участь в акції  візьмуть понад 300 читців — глави Церков і священнослужителі з усієї країни, державні діячі, представники влади й іноземні гості. Марафон триватиме до 19:00 8 липня.

Акція номінована в Національний реєстр рекордів України. Її мета як одного із заходів з нагоди Року Божого Слова — звернути увагу українського суспільства на Біблію не лише як стародавню, історично значущу книгу, але і як доступне й актуальне джерело мудрості та морально-етичних норм для сучасності.