Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Дрогобичі провели літню школу волонтерів

1d11e5ebeed3c42540f69555bbe34fb8 l

З 11 червня по 5 липня у Карітасі Дрогобич тривала Літня Школа Волонтерів «Від Слова до Діла», яка відбувалась за підтримки Львівська обласна державна адміністрація.

20 молодих осіб із Львівської області мали можливість повчитись у професіоналів на тренінгах, а також попрактикувались в різних соціальних центрах Карітасу.

Під час відвідування школи молодь навчилась не лише працювати в якості аніматора з дітьми, а й взяла активну участь у денному літньому таборі для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Також волонтери навчились писати проекти, і позмагались в конкурсі за кращий проект. Учасники школи відвідували центр для молоді з особливими потребами «Дивовижні Долоні», де познайомились із «сонячними» друзями.

Впродовж занять в школі молодь долучалась до таких заходів Карітасу: «Жива Бібліотека» за участю воїнів та волонтерів АТО, «Діалог поколінь» із жертвами тоталітаризму, перегляд фільму про протидію торгівлі людьми, творча виставка фотографій молоді з особливими потребами із Карітасу Львів.

Учасники школи волонтерів відвідали Реабілітаційний центр для узалежнених Реабілітаційний центр “Назарет” та ГО “Спільнота взаємодопомоги “Наша хата”.

Випускників було нагороджено сертифікатами. Під час випускної зустрічі молодь поділилась теплими і щирими відгуками вдячності, а ми переконались, що такого типу проекти є дуже цінними задля розбудови волонтерського руху в Україні.