Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Всесвітня зустріч сімей: півмільйона осіб на Літургії з Папою

Y dyblini

Розповсюджено все 500 тис. квитків на участь у Богослужінні з Папою, що відбудеться 26 серпня 2018 року в Дубліні в рамках ЇХ Всесвітньої зустрічі сімей.

Квитки для учасників Євхаристії на території дублінського "Фенікс-Парку" стали доступні для бронювання 25 червня 2018 року і розійшлися всього за два тижні. Більше половини учасників літургії які мають дітей віком до 18 років. Всього на IX Всесвітню зустріч сімей в Ірландію прибудуть представники 116 країн світу.

"Немає нічого дивного в такому неймовірно великому інтересі: сім'я важлива для кожного з нас. Людям подобається те, що говорить Папа Франциск щодо сім'ї і Церкви ", - прокоментував ситуацію генеральний секретар IХ Всесвітньої зустрічі сімей, о. Тімоті Барлет.

Священик заспокоїв тих, хто не зміг отримати квиток в "Фенікс-Парк", запевнивши, що літургія буде транслюватися в прямому ефірі, а багато парафій і єпархії організовують зустрічі на місцях таким чином, що особи, які не будуть брати особисту участь у св. Месі з Папою, зможуть, проте, відчути себе дійсно частиною цієї події.

IХ Всесвітня зустріч сімей пройде з 21 по 26 серпня 2018 року в ірландському Дубліні під девізом "Євангеліє сім'ї - радість для світу". 25 серпня до її учасників приєднається Святіший Отець.

Окрім спільної молитви з сім'ями в рамках міжнародного форуму, програмою дводенного візиту Папи в Ірландію заплановані його зустріч з керівництвом держави, з місцевими єпископами, відвідування окремих католицьких святинь в Дубліні і містечку Нок, а також приватний візит до притулку для бездомних сімей в Дубліні, яким опікуються монахи з Ордену Менших Братів Капуцинів.

Про це повідомляє Радіо Ватикан.