Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Ватикані проведуть конференцію, присвячену музиці

Vatican

Церковній музиці буде присвячена конференція, яка пройде 13-15 вересня 2018 року в Ватикані. Ініціатором форуму на тему: "Церква і композитори: слова і звуки" виступила Папська рада з культури.

Яке місце займає композитор в музичному житті Церкви сьогодні? Група доповідачів: біблісти, літургісти, педагоги, богослови, музиканти, спробують охарактеризувати асобистість композитора в контексті пастирського і культурного внеску цієї творчої професії, а також окреслити потреби і очікування християнської громади.

Кожен день форуму буде присвячений окремій темі: музиці і звучанням, музиці і Євангелію, музиці і інструментом. Серед доповідачів: британський композитор Джон Рутер; професор Гарвардського університету, музикознавець Томас Форест Келлі; співголова руху "Неокатехуменальний шлях" Сальваторе Мартінес; італійський композитор і керівник хору Римської єпархії Марко Фризіна, а також інші експерти з Німеччини, Великобританії, Італії, Португалії, Мексики, США і Австралії.

З боку Святійшого Престолу до учасників конференції звернуться: кардинал Джанфранко Равазі, голова Папської ради з культури, архієпископ Артур Роше, секретар Конгрегації богослужіння і дисципліни таїнств, монсеньйор Массімо Паламбела, керівник хору Папської музичної Сікстинської капели.