Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Вільнюсі відбулась акція "Об’єднані прапором"

38749839 10212531115698338 5024985515821105152 n

З 5 по 6 серпня у Вільнюсі (столиці Литви) відбулася акція «Об’єднані прапором» - яку започаткувала українська громада в Ірландії.  

На своїй сторінці у "Фейсбук" учасник акції, фотохудожник з Литви - Юозас Валюшайтіс (Juozas Valiušaitis) розповів:

У Вільнюському українському греко-католицькому храмі Пресвятої Трійці були освячені прапори України та Литви, які подорожують по Європі - країнами, котрі цінують та поважають Боротьбу України за Свободу та Вільне життя. Українці та литовці Вільнюсу та Каунасу писали побажання Україні та українцям благополуччя та перемоги у їхньому Шляху до Незалежного життя без окупанта” - написав  Юозас Валюшайтіс на своїй сторінці у Фейсбук

Прапор вже побував в українців Англії, Франції, Німеччини, Португалії, Іспанії, Греції, Туреччини, Болгарії, Італії, Естонії і Фінляндії.

8 серпня синьо-жовтий стяг зустрічатимуть у швецькій столиці - Стокгольмі.

Як зазначає Укрінформ, на великому синьо-жовтому полотнищі діаспоряни країни пишуть побажання до Дня Незалежності. Потім прапор відправляється до іншої країни. Цей ланцюжок єдності має завершитися 23 серпня, коли напередодні святкування Дня Незалежності прапор прибуде до Києва, щоб зайняти своє місце в урочистостях.