Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Відні дебютувала виставка малюнків Всеукраїнського конкурсу "Відповідальність за створіння"

%d0%91%d0%b5%d0%b7 %d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f  1

У Відні дебютувала виставка малюнків Всеукраїнського конкурсу "Відповідальність за створіння", яка має на меті плекання християнської екологічної культури та відповідальності людей за навколишнє середовище.

Жителі та гості австрійської столиці можуть ознайомитися з експозицією "Відповідальність за створіння очима дітей Божих" у парафіяльному залі української греко-католицької церкви Святої Великомучениці Варвари, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Виставка "Відповідальність за створіння очима дітей Божих" дебютувала у Відні 1 вересня в рамках наукового екологічного симпозіуму в Католицькому освітньому центрі ім. кардинала Кьоніга. І зараз три дні розміщена у парафіяльному залі української греко-католицької церкви Святої Варвари у Відні. Виставка представляє кращі обрані малюнки Всеукраїнського конкурсу "Відповідальність за створіння", який має на меті плекання християнської екологічної культури, відповідальності людей за навколишнє середовище", - заявив організатор виставки, керівник бюро УКГЦ з питань екології Володимир Шеремета.

На виставці представлено кращі роботи конкурсу у номінації "малюнок", які, в особливий, творчий і зворушливий спосіб, виражають трепетне ставлення людини до довкілля і усвідомлення того, що людина є часткою Богом створеного світу, і водночас, несе відповідальність за отримані природні дари перед їх Творцем.

Автори малюнків – переважно молодь та діти. "У конкурсі беруть участь переважно діти та молодь, але участь можуть взяти усі, без жодних обмежень, хто відчуває відповідне бажання, також немає різниці, яка конфесійна приналежність", - зазначив Шеремета.

За його словами, роботам властивий глибокий зміст та індивідуальне мистецьке бачення екологічної проблематики - вони виражають біль, переживання та стурбованість з приводу споживацького способу життя і прагнення позитивних змін у ставлення людини до навколишнього середовища.

У подальшому виставка переїде з Відня до Києва, де буде виставлятися з 12 по 17 вересня.