Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Блаженніший Святослав бере участь в Пленарній асамблеї Конференції католицьких єпископів Європи

29572663357 c36c0d00ca o

Цими днями, з 13 по 16 вересня, проходить Пленарна асамблея Конференції католицьких єпископів Європи (ССЕЕ), в якій беруть участь Президенти Єпископських Конференцій Європи, а також представники Апостольської столиці. УГКЦ на цьому заході представляє Отець і Глава Блаженніший Святослав.

Захід відбувається в м. Познань (Польща) на запрошення місцевого Архиєпископа Станіслава Ґандецького, Президента Конференції Католицьких Єпископів Польщі та Віце-президента Конференції католицьких єпископів Європи (ССЕЕ), з нагоди 1050-и річчя заснування першої єпископського осідку в Польщі та з нагоди століття відновлення незалежності цієї країни.

Цього року представники із 45 країн Європейського континенту розважатимуть над темою «Європа: роль солідарності у вихованні сумління та формуванні суспільства». Протягом семи робочих сесій владики роздумуватимуть над тим, як оживити дух солідарності на Європейському континенті і що може запропонувати в цих намаганнях Католицька Церква.

 

Щорічне зібрання єпископів розпочалося 13 вересня в приміщенні Митрополичої курії м. Познані.

 

У своєму вітальному слові до учасників зустрічі Святіший Отець Папа Франциск закликав єпископів Європи бути закваскою братерства на континенті, «завжди шукаючи нові шляхи для досягнення щедрої та відповідальної солідарності, виокремлюючи шляхи братерської пасторальної співпраці та слідуючи духовним цінностям, які сформували думку, мистецтво та культуру Європи».

15 вересня запланована зустріч учасників Асамблеї із Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою. Завершиться Асамблея Конференції католицьких єпископів Європи (ССЕЕ) 16 вересня урочистою Літургією в Архикатедральному соборі Святих апостолів Петра і Павла в Познані.

Джерело: