Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Івано-Франківську на базі Католицької школи-гімназії запустилась нова навчальна платформа

Thumb cat school vv

У вересні 2018 р. у м. Івано-Франківську на базі Католицької школи-гімназії запустилась нова навчальна платформа "Освітній простір", яка передбачає інноваційний та сучасний підхід до позашкільного навчання дітей,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Оскільки засновниками платформи є Освітній центр "YOLO", Католицька школа-гімназія святого Василія ВеликогоПрикарпатський університет імені Василя Стефаника, це дало змогу розробити по-справжньому актуальні та цікаві навчальні групи та секції, а саме: вивчення іноземних мов, природничі напрямки, особистісний розвиток, сучасні інформаційні технології, інтелектуальні ігри, основи дизайну, майстерня ліплення з глини, підготовка до ЗНО/ДПА, розвиток інтелекту, нестандартного мислення, креативності завдяки цікавим іграм та оригінальним методикам розвитку дітей.

Для "Освітньої платформи" освіта – це не набір застарілих теоретичних знань, а набір інструментів та навичок для формування цілісної особистості. Саме тому всі гуртки та секції в основному спрямовані на освоєння практичної сторони предмета, надаючи змогу на практиці опанувати нові знання та вміння, а можливо, навіть вирішити, ким дитина хоче бути в дорослому житті.

Наша мета – виховання нової успішної генерації інтелектуальних та всебічно розвинутих українців", - розповідає п. Святослав Королевич керівник проекту.

Завдяки "Освітній платформі" батькам більше не потрібно перейматись, чим зайняти дітей після школи чи садка. Усі вище перелічені секції та гуртки розташовані в одному місці – у Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого, тому не потрібно витрачати час на дорогу від одного гуртка до іншого. Маючи розклад усіх груп, дитина сама може обрати, що їй відвідати сьогодні. Адже головна ідея платформи – зробити додаткову освіту комплексною, цікавою та корисною для дітей та молоді.

В рамках проекту вже вже відбувся перший у м. Івано-Франківську ярмарок креативної позашкільної освіти "Освітній ярмарок". У ньому взяло участь багато цікавих шкіл та гуртків, зокрема: учасники платформи «Освітній Простір», Освітній центр «YOLO», ІТ Cluster Academy, Театрально-хореографічна школа «Акторко», Центр розвитку дитини «ІНДІГО», курси китайської мови «Китайська для всіх», «Arduinо Робототехніка», вокальна школа «ЛІКА», карате клуб «Воїн», курси біології та хімії представлені викладачами ПНУ ім. Василя Стефаника та інші.  "Освітній ярмарок" дав можливість побачити і ознайомитися з багатьма цікавими, унікальними курсами, школами, студіями тощо.

"Тішить той факт, що в Івано-Франківську є великий вибір різноманітних напрямків для навчання дітей", - каже п. Святослав.

Наступна зустріч в рамках проекту відбудеться найближчим часом, адже організатори мають амбітні плани щодо проведення схожих ярмарків та різного роду конференцій і форумів, з метою залучення нових людей до копіткої, але вкрай актуальної роботи у галузі вдосконалення початкової і середньої освіти.