Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Києві відбувся PODYAKA FEST

%d0%91%d0%b5%d0%b7 %d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f

23 вересня в Києві, на Хрещатику, відбулося грандіозне святкування Дня подяки, який отримав назву PODYAKA FEST. Ініціаторами події виступили протестантські громади України. Організатори стверджують, що фестиваль знову зібрав понад 300 тисяч людей, щоб висловити свою подяку Богу за врожай, сім’ю, любов, здоров’я та все те, що робить їх щасливими.

Найбільший акцент організатори весь час робили саме на вдячності за врожай. Часто зі сцени лунали слова про те, що День подяки – традиційне для України свято, і що українці з давніх давен восени приходили до храмів, щоб подякувати Богу за врожай, — розповідає власкор РІСУ.

Фестиваль почався зі спільної молитви у супроводі хорового співу та живої оркестрової музики. З проповідями виступали пастори різних конфесій.

Багато подій, що відбувались під час PODYAKA FEST, носили світський характер. Брати участь в них могли всі охочі, незалежно від віросповідання.

Велику увагу організатори приділили сім’ї та дітям – дитяча зона була чи не найбільшою. Також фестиваль був доступний для людей з інвалідністю. Для них були заброньовані зручні місця біля головної сцени. Втім людей у візках можна було зустріти не тільки під час концерту, але і впродовж всього фестивалю.

Завершилося святкування концертом. Хедлайнером концерту став Мартін Сміт – англійський співак, продюсер та гітарист, що грає християнський рок.