Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Глава УГКЦ візьме участь у Папському Синоді в Римі

1538410245 7370

6 жовтня 2018 року в Римі Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви візьме участь у XV-ій Звичайній загальній асамблеї Синоду Єпископів на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання», який впродовж жовтня буде проходити у Ватикані з ініціативи Святішого Отця Франциска.

У роботі Асамблеї візьме також участь владика Браєн (Байда), якого Синод Єпископів УГКЦ обрав делегатом від Української Греко-Католицької Церкви.

«Буквально за кілька днів я відбуваю до Риму, аби взяти участь у Папському Синоді, на який Святіший Отець скликає єпископів з цілого світу. Ми будемо шукати способу, як найкраще сьогодні посвідчити нашу віру і її передати молодим людям. Як нам сьогодні не соромитися нашого Спасителя перед цим родом прелюбодійним і грішним», – повідомив Предстоятель Церкви 30 вересня під час 23-ої Міжнародної прощі вервиці в Погоні на Прикарпатті

У проповіді під час Літургії Глава Церкви попросив помолитися за Папу Франциска. «У ці останні дні я мав нагоду з ним молитися і він закликав усю Вселенську Церкву в жовтні місяці молитися на вервиці. Ми знаємо, як сьогодні з усіх усюд диявол особисто атакує Святішого Отця. Він потребує нашої молитви, нашої допомоги, солідарності і єдності. А хто як не ми, Українська Греко-Католицька Церква, яка понині на своєму тілі носить рани мучеництва за вірність наступнику апостола Петра», – відзначив Предстоятель УГКЦ.

7 жовтня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі Глава УГКЦ очолить Архієрейську Божественну Літургію та зустрінеться з українською молоддю в Італії.

Це вже друга зустріч Глави УГКЦ з молодими мігрантами з України, перша така зустріч відбулася у жовтні 2015 року. Головні заходи будуть відбуватися у соборі Святої Софії в Римі. О 10:00 Блаженніший Святослав очолить Архієрейську Божественну Літургію, після богослужіння Глава УГКЦ зустрінеться з молоддю: учасники зустрічі матимуть нагоду особисто поспілкуватися з головним гостем зустрічі. На завершення відбудеться мистецько-розважальна програма та спільна трапеза.