Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В УГКЦ презентували книгу про Володимира Стернюка

Sterniuk

Семінар-презентація книги «Володимир Стернюк: ‘Я робив те, що міг. І більше ні на що не дивився’» успішно пройшла у конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ увечері 1 жовтня.

Подія зібрала як науковців – дослідників історії Церкви, у тому числі періоду підпілля УГКЦ, служіння місцеблюстителя Львівського митрополичого престолу Володимира (Стернюка), історії редемптористів, так і численних представників чернецтва, зацікавлених у знанні минулого і родичів самого владики, повідомляє РІСУ.

«Це вже третя книга із серії ‘Місіонарі Великого Відкуплення’», і вона є наслідком минулорічного невеликого історичного семінару, організованого з нагоди 110-річчя від дня народження владики Володимира та 20-річчя від його смерті», – розповів на початку семінару-презентації упорядник видання, голова Історичної Комісії Львівської Провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя о. Руслан Піх.

Після короткого вступного слова першим промовляв до присутніх львівський архиєпископ УГКЦ Ігор (Возьняк). Він знав владику Володимира (Стернюка) з часів підпілля і саме від нього отримав священичі свячення. Отож, владика Ігор розповів не тільки про певні дати із життя місцеблюстителя митрополичого престолу, а насамперед зробив акцент на деталях, які іноді оминають увагою. Зокрема, архиєрей вів мову про спокійний та водночас стійкий характер Володимира (Стернюка), про його любов до книг і жваве зацікавлення подіями у суспільстві.

Подія завершилася невеликою дискусією, а всі охочі змогли ознайомитися з книгою, яка вже перебуває у вільному продажі і знайти яку можна через Інтернет. Подію спільно організували Львівська Провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя та Інститут Історії Церкви УКУ