Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


На українських дорогах встановлять американські пристрої вимірювання швидкості

630 360 1538660701 640

У місцях, де найчастіше стаються ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення встановлять американські пристрої вимірювання швидкості TruCam. Про це в четвер, 4 жовтня, повідомляє прес-служба МВС.

Пристрій використовуватимуть уже з 8 жовтня, проте виключно на тих ділянках доріг, де встановлені відповідні дорожні знаки.

Крім того, в місцях установки камер перебуватимуть поліцейські авто з увімкненими маячками синього кольору. Перелік камер перебуватиме у відкритому доступі на сайтах Нацполіції і Патрульній поліції, а також на офіційних сторінках у Facebook.

Пристрої TruCam почнуть використовувати на ділянках з підвищеним рівнем аварійності, пов'язаних із перевищенням швидкості.

Відзначається, що перший тиждень TruCam використовуватимуть у пілотному режимі.

У той же час, прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив у Twitter, що перший тиждень нововведення працюватиме в режимі попереджень.

"А далі застосовуємо всі механізми спостереження і покарання порушників", - написав Гройсман.

TruCam виробництва США має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Пристрій має карту пам'яті на 16 000 відеороликів або 40 000 фото. Робить до 3 фотокадрів у секунду. Має два режими - автоматичний і ручний та обладнаний GPS-датчиком.