Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Відбувся завершальний етап ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові

У суботу, 6 жовтня, відбувся завершальний етап ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові, впродовж якого відвідувачів дивували танцювальними і музичними виступами, презентаціями, квестом і, звісно, молитвою. “Майданчик здорової молоді” — таку тему обрали організатори на завершальний день цьогорічного форуму.

“Ми хочемо вам представити українську культуру, Бога і всю красу нашого мистецтва. Ми прагнемо донести, що можна бути веселим та мати радісне життя, коли ти є чесний, добрий і живеш християнським життям”, — такими словами звернувся до присутніх о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, під час урочистого відкриття.

Отець Іван запевняє, що варто служити Творцю в радості, бо коли ми радісні, то бажаємо ділитися нею з іншими абсолютно різними способами. Ба більше, не важливо якого ми віросповідання, насамперед необхідно спільно радіти та служити Всевишньому.

Незважаючи на те, що відвідувачів було небагато, однак це не вплинуло на атмосферу дня. Адже публіку розважали виступи дитячих, юнацьких танцювальних та хорових колективів.

Окрім цього, львів’яни могли отримати різноманітні поради, або необхідну інформацію та взяти участь у майстер-класах впродовж виставки-ярмарки громадських організацій “Лярш-Ковчег”, “Молодь спільноти святої Варвари”, львівського міського реабілітаційного центру “Джерело”, творчої студії “Відчуй глину” та багатьох інших спільнот.

Окрім цього, наприкінці вечора охочі відвідувачі форуму взяли участь у спільній молитві ТЕЗЕ.