Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В Італії вирує негода: є загиблі

B4a44d00f9bee678e845c5ee4eeda828

Через негоду, яка вирує в Італії, загинули щонайменше дев'ять осіб. Про це повідомили у вівторок, 30 жовтня, представники національної служби цивільної оборони і правоохоронних органів.

Так, минулої ночі в області Трентино-Альто-Адидже вирване поривом вітру дерево задавило молодого волонтера, який допомагав пожежникам ліквідувати наслідки стихії.

Сьогодні вранці в гірській долині Валь-ді-Соле в цій же області рятувальники виявили тіло жінки, яку змило бурхливим потоком місцевої річки Меладріо, що вийшла з берегів від зливових дощів. 63-річний серфіст розбився об скелі в морі поблизу Риміні через раптово налетілий порив вітру.

Напередодні ввечері повідомлялося про загибель шістьох італійців.

Негода зайшла в багато які райони Італії в неділю. "Червоний" (найвищий) рівень метеонебезпеки був оголошений у п'яти північних областях країни - Лігурії, Ломбардії, Трентино-Альто-Адидже, Венето і Фріулі-Венеції-Джулії.

Зливові дощі і сильний поривчастий вітер були зареєстровані також у багатьох містах центральної і південної Італії. Припинявся рух по деяких автострадах, серйозні проблеми спостерігалися у функціонуванні транспортної системи країни.

Особливе занепокоєння влади викликає зараз ситуація у Венето, де було оголошено про кризову ситуацію, і в Лігурії, де швидкість вітру досягала 160 км за годину. У цих областях унаслідок обриву ліній електропередачі без електрики в цілому залишилися близько 300 тисяч осіб.