Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Понтифік привітав учасників "забігу святих"

1526990357 8735

Понтифік привітав учасників "забігу святих", який традиційно проходить в Римі з нагоди торжества Всіх Святих. Незважаючи на дощову погоду в ньому взяли участь близько 7 тис. чоловік.

"Особливе вітання адресую учасникам" забігу святих ", організованого Фондом" Missioni Don Bosco ", щоб пережити торжество Всіх Святих в вимірі народного свята. Дякую за вашу прекрасну ініціативу і ваша присутність! ", - сказав Святіший Отець.

"Забіг святих" (La corsa dei santi) - це доброчинне спортивне свято, учасники якого пробігають десять або три кілометри вулицями Риму. Збори за реєстрацію для участі в заході призначаються на благодійні цілі. В цьому році вони будуть спрямовані на потреби Салезіанського центру в Гані, який захищає місцевих дітей від торговців людьми.

Спортивне свято пройшло в Римі вже в одинадцятий раз. За традицією старт забігу був даний на площі Пія XII, яка знаходиться перед ватиканської площею св. Петра. Подія була організована під патронатом Папської ради з культури і дикастерій у справах мирян, сім'ї та життя.