Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Предстоятель УГКЦ подарував Патріарху УПЦ КП факсимільне видання Галицького Євангелія 1144 року

%d0%91%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) 25 листопада подарував Патріарху Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарету факсимільне видання Галицького Євангелія 1144 року, презентація якого відбулася 23 листопада у Софії Київській.

Передача Євангелія відбулася у Києві у резиденції Предстоятеля УПЦ КП.

Галицьке Євангеліє - це унікальна пам’ятка української домонгольської доби, яка свідчить про спільне коріння усіх спадкоємців єдиної Київської Церкви. Патріарх Святослав переконаний, що вона має бути у кожного з Предстоятелів колись єдиної Київської Церкви Володимирового Хрещення.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили низку питаннь.

“Передусім ми говорили про нашу спільну спадщину, нашу спільну традицію, історію. Було наголошено, що між нами є більше того, що нас єднає, аніж того, що нас роз’єднює. Ми говорили про важливість пошуку спільних корінь між усіма частинами колись єдиної Київської Церкви”, - розповів про цю зустріч Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав.

Ще однією темою стали сучасні процеси у середовищі українського православ’я. Глава УГКЦ зі свого боку ще раз засвідчив позицію Греко-Католицької Церкви.