Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Патріарх УГКЦ закликав помолитися за православних братів

13642855361

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав закликав прихожан храму в Чернівцях молитися за православних братів напередодні Об’єднавчого собору.
Про це він сказав 9 грудня після Літургії в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці.
Глава УГКЦ сказав, що найближчого тижня в житті православних братів відбудеться особлива подія, за яку греко-католики також мають молитися.
"Наступного тижня, у суботу, має відбутися об’єднавчий Собор у наших українських православних братів. Хоча ми не беремо участі, як греко-католики, у внутрішніх справах православної спільноти України, але нам не байдуже, як живуть наші брати. Ми обіцяли, що будемо за них молитися. Тому я прошу вас, зокрема цього тижня: помоліться за єдність, за Боже благословення, дар Духа Святого для цього об’єднавчого Собору православних України", - сказав у своєму зверненні в Чернівцях Блаженніший Святослав.
Крім того, Глава УГКЦ закликав чернівчан молитися за Україну, українських військовослужбовців, а також усіх полонених.
"Помоліться за наших військовополонених хлопців. Помоліться за моряків. Помоліться за тих, кого ми не пам’ятаємо, а вони мучаться в російських тюрмах. Помоліться за їхнє спасіння і Божу поміч", - сказав Патріарх Святослав. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ .