Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Зарваниці перебували священики УГКЦ, що здійснюють служіння на «поселеннях»

%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%8f %d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8

З 7 по 9 грудня в Марійському духовному центрі «Зарваниця» перебували священики УГКЦ, що здійснюють служіння на «поселеннях»: о. Іван Нагачевський – парафіяльний священик церкви Святого Георгія Саскатунської єпархії, (Канада), о. Браян Келті – адміністратор парафії Верховних апостолів Петра і Павла у Північному Мельбурні, (Австралія), бр. Матвій Лешин – студент семінарії Саскатунської єпархії (Канада).
У неділю, 9 грудня, до них долучився о. Андрій Романків – настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці в м. Маямі (США). У храмі Пресвятої Євхаристії священнослужителі спільно відслужили Божественну Літургію. Після Богослужіння о. Микола Медюх, співробітник «Зарваниця», привітав гостей, побажав їм святості, правдивої любові у служінні та подарував пам’ятні ікони Зарваницької Божої Матері.
В Україну душпастирі прибули, щоб взяти участь у Всецерковній зустрічі координаторів програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», яка завершилася 7 грудня у Львові,- повідомляє Християнський портал  КІРІОС .