Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Львові відбулася зустріч Глави УГКЦ з монашеством

13642855361

У суботу, 22 грудня 2018 року, в Патріаршому Домі у м. Львові відбулася зустріч Глави Української Греко-Католицької Церкви Святослава з монашеством. Про це Департамент інформації УГКЦ повідомила учасниця спілкування сестра Онисима.

У зустрічі взяв участь Голова Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський. На завершення року богопосвячені особи щоразу зустрічаються з Блаженнішим Святославом, щоб підсумувати прожитий рік, а також - поділитися переживаннями і духовним досвідом протягом цього періоду та почути від Глави Церкви напрями для розвитку на наступний рік.

На початку зустрічі Патріарх Святослав зазначив: «Хоча минулий рік був досить складним, проте він був роком великої Божої благодаті та бурхливого розвитку нашої Церкви».

За словами Предстоятеля, спільноти богопосвяченого життя є великим скарбом нашої Церкви, без якого неможливий її розвиток. Блаженніший Святослав звернув увагу на те, що цього року Синод єпископів намагався добре слухати, чим живуть спільноти богопосвяченого життя: що їм потрібно і яким чином можна покращити співпрацю з ними та як краще опікуватись ними та підтримувати їх.

Предстоятель УГКЦ зазначив, що в цьому році активно відчувалася місійна діяльність, зокрема жіночого монашества.