Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Різдвяну ніч Святіший Отець закликав дати відповідь на запитання про те, чого ми дійсно потребуємо для справжнього щастя

89f73db9 5276 41f0 af5a a774680452a3 cx0 cy12 cw0 w1023 r1 s

У різдвяну ніч Святіший Отець закликав дати відповідь на запитання про те, чого ми дійсно потребуємо для справжнього щастя та на запитання про те, чи любимо Господа?

«Також і ми, Господи, хочемо прийти до Вифлеєму. Також і сьогодні дорога веде вгору: слід здолати вершину егоїзму, не посковзнутися в урвища світськості й споживацтва. Хочу, Господи, дійти до Вифлеєму, бо саме там Ти на мене чекаєш. Та збагнути, що Ти, покладений у яслах, є хлібом мого життя», – таким молитовним проханням Папа Франциск підсумував свою проповідь під час нічної різдвяної Святої Меси, яку він 24 грудня очолив в базиліці Святого Петра у Ватикані.

Свою проповідь Святіший Отець зосередив на символізмі того місця, в якому народився Ісус. Насамперед, він зауважив, що «Вифлеєм» означає «дім хліба».

Наприкінці Святої Меси Папа під час процесійного походу в супроводі співслужителів і дітей переніс статую Дитяти Ісуса до ясел у вертепі, спорядженому в базиліці Святого Петра.