Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В Івано-Франківську відкриють фестиваль чотирьох культур

390429

В Івано-Франківську 17 лютого відкриють фестиваль культур Global Village. Тут представлять Туреччину, Китай, Індонезію та Єгипет.

Про це на прес-конференції в Івано-Франківську розповіла керівник міської організації AIESEC Ірина Бабій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"17 лютого ми організовуємо в Івано-Франківську фестиваль культур Global Village, де буде представлено чотири країни світу: Китай, Туреччину, Єгипет та Індонезію", - повідомила Бабій.

Вона зауважила, що захід особливий тим, що його учасники зможуть пізнати країну через її традиції та культуру. Волонтери з Туреччини, Китаю, Єгипту та Індонезії вже приїхали до Івано-Франківська, аби презентувати українцям свої танці, національний одяг та їжу. Усе побачити та посмакувати на фестивалі можна буде безкоштовно.

Фестиваль культур відкриють у фортечній галереї "Бастіон" о 12 годині. Франківців та гостей міста організатори просять прийти у вишиванках.

Традиційно фестиваль Global Village проводять двічі на рік: влітку та взимку. В Івано-Франківську захід відкриють вже 11-й раз.