Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Кам'янець-Подільський проведе понад сорок культурних заходів у якості Молодіжної столиці

P2

Кам'янець-Подільський як молодіжна столиця 2019 року проведе понад сорок культурних й освітніх заходів.

Про це заявив заступник міського голови Кам'янця-Подільського Вадим Савчук під час прес-конференції у Кабінеті міністрів України 26 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Протягом року буде відбуватися більше чотирьох десяків заходів в рамках статусу Молодіжної столиці. Також ми сьогодні презентуємо паспорт громадянина молодіжної столиці, в якому всі ці заходи описані", - сказав Савчук.

У 2017 році Міністерство молоді та спорту України спільно з Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України ініціювали проведення в Україні національного конкурсу "Молодіжна столиця України". Зазначений конкурс є щорічним та проводиться з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Першим переможцем конкурсу було місто Львів.

У 2018 році в конкурсі взяло участь 41 місто з 22 регіонів України, 10 із яких було обрано до фінального етапу відбору. За результатами конкурсу, перемогу та статус Молодіжної столиці України 2019 року отримало місто Кам’янець-Подільський.