Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Світ відзначає шосту річницю понтифікату Папи Франциска

120668

В річницю обрання Папи Франциска, яка випадає на 13 березня, Раідіо Ватикану підготувало короткий звіт про 2191 день його понтифікату.

Протягом шести років служіння на Петровому престолі, Папа Франциск виголосив 1000 проповідей, між якими – понад 670 проповідей, виголошених експромтом під час ранкової Святої Меси в «Домі святої Марти». Під час різних зустрічей Святіший Отець виголосив 1200 прилюдних промов. На загальних аудієнціях в середу з його уст прозвучали 264 катехизи, зокрема, на такі теми як Рік віри, Святі Тайни, дари Святого Духа, Церква, сім’я, Свята Меса, милосердя, Божі заповіді.

Папа Франциск написав дві енцикліки: про віру, завершивши починання свого попередника Венедикта XVI, та про збереження нашого спільного дому. Реагуючи на виклики часу й проводячи необхідні реформи, Святіший Отець підписав 36 Апостольських конституцій та 27 Апостольських листів.

Папа Франциск очолив три Синоди, здійснив 27 міжнародних подорожей, під час яких відвідав 41 країну, та 24 пастирські візити в межах Італії. Протягом шести років понтифікату він провів чимало канонізацій.