Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Вічна пам'ять офіцерам, загиблим в авіакатастрофі на Рівненщині

321

Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ із болем у серці висловлює щирі співчуття родинам, рідним, близьким і колегам по службі військовослужбовців 16-ої окремої бригади армійської авіації Збройних Сил України «Броди», що трагічно загинули уночі 30 травня 2019 року, в результаті авіаційної катастрофи.

Міністерство оборони України публікує імена загиблих військових пілотів:

командир екіпажу – командир 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Броди Львівської області) полковник МАЗЕПА Ігор Ярославович;

льотчик-штурман старший лейтенант ПОПЕНКО Владислав Валерійович;

бортовий авіаційний технік-інструктор капітан РОМАНЮК Василь Миронович;

бортовий авіаційний технік старший лейтенант ДАЦЮК Павло Юрійович.

Загибель офіцерів під час виконання тренувань не має свого логічного пояснення та ранить кожне співчутливе серце невимовним болем, особливо ж це стосується членів їхніх родин. Віримо, людське життя знаходиться в руках Господніх: Йому єдиному відомі його плинність і призначення. Ми ж смиренно вимолюємо для всіх, кого торкнувся біль цієї трагедії, Божої співчутливої підтримки.

Покладаючись на Його волю, розділяємо з усіма Вами біль від втрати та молимося за упокій їхніх душ. У наших смиренних молитвах вірно складаємо кожного в руки Господні, вимолюючи у Творця і подателя життя вічного Його щедрого милосердя.

Пам’ять про загиблих побратимів, вірних синів і відданих захисників українського народу, ніколи не залишає наших сердець. Нехай Пресвята Богородиця, що прийняла у власні материнські руки бездиханне тіло свого Сина, нашого Спасителя, візьме під свій ласкавий покров біль кожного з нас і допровадить до зустрічі з дорогими нашим серцям у воскресінні до життя вічного. 
З невпинною молитвою та глибокою пам’яттю про кожного залишаюся смиренно Вашим у Христі,

Преосвященний Михаїл (Колтун)
Єпископ Сокальсько-Жовківський
Керівник Департаменту військового капеланства 
Патріаршої курії УГКЦ
В братній любові з всіма військовими капеланами