Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Ми просимо його молитися за нас, за свою Церкву, державу і народ перед Престолом Бога, – Глава УГКЦ про другу річницю відходу світлої пам’яті Блаженнішого Любомира

Dsc04306

«Якщо ми будемо пам’ятати Блаженнішого Любомира Гузара не просто як особу, а й передусім все те, що він нам передав, тоді ця пам'ять буде життєдайною. Ми будемо його згадувати своїм способом життя, ставленням до себе і ближнього», – зазначив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у п’ятницю, 31 травня 2019 року, під час заупокійного богослужіння щодо другої річниці відходу світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара. Служба Божа відбулася у Львові в храмі Благовіщення, що в Патріаршому домі.

За словами Предстоятеля, переживаючи такий момент пам’яті, відразу згадуються три слова: пам'ять, вдячність і молитва. На думку Глави Церкви, нам слід не забувати про те, чого навчав Блаженніший Любомир і намагатись цим жити.

«Я думаю, що ми всі знали Блаженнішого Любомира, коли з ним співпрацювали, що певні риси його характеру, вдачі, навіть гумору, продовжують жити в нас в той чи інший спосіб», – сказав архиєрей.

Він також додав, що Блаженніший Любомир навчав ніколи не засуджувати ні себе, ні ближнього. Ба більше, він жив молитвою та завжди був позитивною особистістю. Тому ми повинні бути вдячними Богу за дар його життя і Блаженнішому Любомиру за все те, що він дарував нам.

«Ми сьогодні молимося за його вічний спочинок, бо (можливо) це те, що він зараз найбільше потребує, а також просити його молитися нас, за свою Церкву, державу і народ перед Престолом Бога», – підкреслив Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ