Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Кінофестиваль «Світло» пропагує християнські моральні цінності

Screen shot 2016 11 04 at 11.40.06 am

Міжнародний кінофестиваль «Світло», який пройде 16-17 червня у Києві, у Будинку кіно, відбудеться уже вп’яте. Мета фестивалю – підтримка і розвиток українського кіно, пропагування християнських моральних цінностей.

Учасником кінофестивалю може бути як відомий кінематографіст, так і початківець. Роботи, подані на конкурс, повинні бути знятими впродовж останніх п’яти років і, на відміну від інших подібних кіноподій, могли брати участь у інших кінофестивалях. На кінофесті «Світло» представлені як короткометражні ігрові, так і документальні та анімаційні фільми, музичні кліпи, соціальні ролики.

Організатори підкреслюють важливість створення ще одного майданчика для промоції сучасного українського кіно – як для глядацької аудиторії, так і для самих кінематографістів. Місія «Світла» – відкривати нові імена, дати можливість авторам отримати професійну оцінку своїх робіт, встановити творчі зв’язки й розширити можливості виходу до широкої аудиторії. А також – у світлі назви кінофесту – популяризувати моральне кіно, яке несе загальнолюдські цінності. «Світло» традиційно збирає фільми, які вселяють надію, окриляють, спонукають ставати кращими й дають сили залишатися людьми за будь-яких обставин.  

За чотири роки кінофестиваль здобув прихильників не лише серед киян – його знають і в Україні, і за кордоном. Це – фільми для сімейного перегляду, де батьки й діти мають можливість долучитися до важливих тем, спробувати стати більш відкритими й відвертими між собою. Інколи фільм може бути красномовнішим, ніж слова, стати своєрідною пусковою точкою для перегляду певних позицій чи стосунків, закласти базу для пошуку відповідей на складні житейські й філософські питання.

Фільмом-відкриттям цьогорічного кінофестивалю стане робота режисерки Тоні Ноябрьової «Герой нашого часу», яка вийшла на екрани у вересні минулого року і отримала приз «Світла» за найкращу режисуру.

«Герой мого часу моєї країни далекий від класичного літературного героя, він не здатний на великі почуття і вагомі вчинки. Тоді, запитаєте ви мене, чому ж він герой? А я відповім: який час, такий і герой, – сказала Тоня в одному з інтерв’ю після прем’єри. – Для мене цей фільм – спроба розібратися в сьогоднішньому дні, у реальності і в тому, що нас оточує. Наскільки мені це вдалося, не знаю. Мені здається, що всі біди нашої країни через те, що ми такі, якими ми є насправді. Все відбувається так, як ми того заслуговуємо. Адже, якщо озирнутися, можна побачити – світ біля наших ніг. Тільки ми закриті від нього…»

Придбати квитки на кінопокази «Світла» можна на сайті: 

http://kinofest-svet.com.ua/uk/.