Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Якщо до води ставитися як до творіння з великої букви, можна зробити багато важливих відкриттів, – фізик Валерій Грищук

F0c2eaeab4b62a8941dcbc9dc546f3e2

На сьогодні, у час пандемії коронавірусу, одна із головних гігієнічних порад, яку дають всі і всім, – якомога частіше мити руки. Це беззаперечно і правильно, проте вода, зокрема, питна, може допомогти організму боротися з вірусною інвазією і зсередини. Яким чином – розповідає фізик Валерій Грищук – кандидат технічних наук, експерт у сфері водопідготовки, водовідведення та доочистки питної води.

Йдеться, зокрема, про потенціал води щодо підвищення імунітету організму людини з точки зору її фізичних властивостей. Про те, як може працювати цей потенціал і як його активізувати, пан Валерій пояснює на пальцях, але, як він каже, не поступаючись науковою коректністю. Певні речі можуть видаватися фантастикою, але всі ці «чудеса» мають наукове підгрунтя, це не «заряджання води через телевізор» чи інше шахрайство.  

«Якщо до води ставитися як до чогось з великої букви, що впливає на живу і неживу природу, як до джерела технологій, які можуть змінити світ, можна зробити багато відкриттів, корисних і важливих для людини», – каже Валерій Грищук.

«Коронавірус – це, звичайно, велика біда, але, якщо розібратися, то маємо і промінчики оптимізму, – пояснює вчений. – По-перше, цей вірус – це, все-таки, не чума, не холера, не лихоманка Ебола і навіть не гепатит С, від якого щороку у світі помирає від 500 тисяч до мільйона людей, додається 1-2 мільйони ініфікованих, а вакцини так і немає. Вірусологи кажуть, що коронавірус «зліплений» з кількох вірусів, а його будова є такою, що дозволяє йому дуже швидко мутувати. Тому, якщо найближчим часом не винайдуть вакцину, не треба впадати у відчай, і потихеньку спробувати давати собі раду самим…»

Вірусологи, епідеміологи і клінічні лікарі свідчать: більшість людей можуть перенести захворювання, спричинене коронавірусом, навіть не помітивши цього. Вразливими є певні групи людей – старша вікова група, люди з певними хворобами і ослабленим імунітетом тощо. Ключовим поняттям у даному випадку є імунітет, життєві сили організму.

«Що таке імунітет? Це здатність організму протистояти зовнішнім небезпекам і підтримувати внутрішні системи у нормі. Тому потрібно починати із зміцнення імунітету, з накопичення життєвих сил, а точніше – життєвої енергії. Звідки вона береться і як працює на рівні молекул і атомів?..»

Валерій Грищук пояснює фізику цих процесів: коли у мітохондрії надходить кисень, відбувається процес окислення і при цьому виділяється енергія. І тут важливо, щоб було що окислювати, тобто водень. Тобто без кисню і водню енергія в мітохондріях живої клітини не може утворитися, а отже, життєвої енергії і сили не буде.

Вчений демонструє прилад, який вимірює окислювально-відновлювальний потенціал (ОВП) питної води, купленої у супермаркеті: її ОВП відразу показує + 234 міліВольт. Пан Грищук каже: якщо ОВП води +300+400, вона окислює те, що навколо неї, якщо ж ОВП буде +800+900, така вода може вбити все, і бактерію, і вірус, і саму клітину.

ОВП може бути і від’ємним – така вода віддає електрони і може «гасити» вільні радикали, шкідливі для людини. У такої води – донорні, або ж антиоксидантні, властивості.

Але повернімося до столової води з супермаркета: її результат ОВП +300. «Така вода не є ні акцептором, тобто окислювачем, ані електрондонором з антиоксидантними властивостями. Тобто вона – ніяка, нейтральна у своїй дії на живу клітину і організм, – пояснює фізик. – За великим рахунком, вона навіть «заважка», оскільки організм повинен витратити енергію, щоб довести її до стану внутрішніх рідин, таких як кров, молоко чи навколоплідні води, які мають показник ОВП –100– 200. Іншими словами, ми додаємо своєму організму роботи на «доробку» такої води…»

Проте можна «напоїти» організм і підготовленою водою, близькою за ОВП до крові. Це – іонізована вода, канген вода, воднева вода, які мають ОВП –70–100. Вони готуються за допомогою спеціальних генераторів, сертифікованих в Україні. Що важливо: при іонізації і «оводненні» pH такої воли не змінюється, на відміну від води, до якої додаються різні препарати (починаючи від «шипучки» з вітаміном С) і яка фактично стає БАДом.

«Чому вода з мінусовим ОВП сприяє зміцненню імунітету, а з високим «мінусом» є лікувальною, про що свідчать клінічні дослідження щодо того ж гепатиту С? Тому що поверхня, наприклад, вірусу гепатиту – зі знаком +, і «мінусова» вода притягує його… Клінічні дослідження, які проводилися з 2003 року, показали: у людей, які пили воду з ОВП – 200–300, вірусне навантаження зменшувалося у тисячу-сто тисяч разів, залежно від пацієнта. Для порівняння, арбідол знижує його у 50-100 разів… Якщо зробити припущення, що віруси мають подібну природу і властивості, можливо, так частково можна зменшити вірусне навантаження на організм і при коронавірусі…»

Фізик Валерій Грищук каже: багато вірусологів, можливо, не знають, що віруси мають певний електричний заряд. Хоча це, за великим рахунком, має бути одним із основних моментів. «Якщо знатимемо який заряд у віруса – 0, + чи –, зможемо управляти поведінкою віруса, коли він потрапляє в організм, використовуючи зовнішні поля і властивості інших рідин – наприклад, води з «мінусовим» ОВП, яку, до речі, називають «живою» водою…»

Вчений підкреслює: така обробка води, доступна як у домашніх умовах, так і промислово. Це не є чимось неприроднім, штучним, на відміну від повної очистки і демінералізації води. «Ми знаємо, які рідини утворюються в організмі людини під дією внутрішніх електричних полів, і використовуючи ці знання, можна готувати воду, наближену до середовища людського організму, який на 70% складається саме з води…»

Повністю стрім програми можна подивитися тут: